PB nyomáscsökkentő /29/30 mbar szerelt (580110165)
CIKKSZÁM: GS-580110165
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
PB nyomáscsökkentő /29/30 mbar szerelt (580110165)
A PB NYOMÁSCSÖKKENTŐ (29/30 mbar) SZERELT 1150308 a Gáz-Szer gyártótól a precizitás, megbízhatóság és biztonság tökéletes elegyét kínálja mindazoknak, akik a PB-gáz használatát gondtalanul és maximális biztonságban szeretnék megvalósítani. Réz és műanyag anyaga ellenáll a mindennapi igénybevételnek, miközben a szerelt nyomáscsökkentő kivitel gondoskodik arról, hogy a gáznyomás mindig optimális legyen. A tartozék 80 cm-es tömlővel és 2 db szorító bilinccsel a telepítés gyors és egyszerű, akár otthoni, akár ipari környezetben. A 1/2″ csatlakozás révén szinte bármely rendszerrel kompatibilis, a maximum 50 °C hőmérséklet és 30 mbar üzemi nyomás pedig a biztonság záloga. Válaszd ezt a nyomáscsökkentőt, hogy gázhálózatod mindig egyenletesen és problémamentesen működjön – mert a biztonság megérdemli a legjobbat!
Nyomáscsökkentő reduktor PB-re 80cm (tömlővel+bilincs)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Gáz -Szer |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Közeg | PB-gáz |
| Súly | 0,2 kg |
| Max. üzemi nyomás | 30 mbar |
| Max. hőmérséklet | 50 °C |
| Anyaga | Réz,műanyag |
| Tartozék | 2 db szoritó bilincs,80 cm tömlő |
| Kivitel | Szerelt nyomáscsökkentő |

