Henco standart 26×2 ötrétegű 16 bar /0,4mm 5fm/szál (05-260320)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Henco standart 26×2 ötrétegű 16 bar /0,4mm 5 fm/szál (05-260320)
Fedezze fel a HENCO STANDARD 26X3 PE-XC 16bár! ötrétegű cső 5 fm szálas változatának erejét és megbízhatóságát, amely új mércét állít a modern épületgépészetben. Az ötrétegű, alubetétes szerkezetnek köszönhetően kimagasló tartósságot, kiemelkedő nyomásállóságot (akár 16 bar!) és hosszú élettartamot garantál, miközben könnyű súlyával (mindössze 0,28 kg) a telepítés is gyorsabb és egyszerűbb. A 26 mm átmérő és a 0,4 mm falvastagság ideális választássá teszi mind fűtés, mind vízellátó rendszerekhez. Bízzon a Henco szakértelmében, mert ez a cső nem csak összeköt, hanem biztonságot, kényelmet és megbízhatóságot visz otthonába. Válassza a minőséget, válassza a HENCO STANDARD-ot, hogy minden csepp biztos kezekben legyen!
Kiválóan alkalmas: központi fűtés, padlófűtési rendszerek kialakításához , valamint hálózati ivóvízrendszer kiépítésére
Flexibilis, alaktartó alacsony hőfokon is
Maximálisan vízpára diffúzió- és oxigénmentes
Korrózióálló
A műanyag csőre jellemző hangszigetelés
A legjobb hő- és nyomásállóság
Alacsony lineáris tágulási együttható
A Henco Standard többrétegű cső szerkezete 5 rétegből áll:
• A belső cső nagy sűrűségű polietilénből készült elektronsugarasan térhálósított szemcsék (PE-Xc)
• Kiváló minőségű ragasztóréteg (20 N/cm2)
• Alumínium cső (hosszában varratmentesen hegesztve)
• Kiváló minőségű ragasztóréteg (20 N/cm2)
A cső megfelel az ATG, KIWA KOMO és DVGW műszaki követelményeknek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2811 kg |
|---|---|
| Gyártó | Henco |
| Átmérő | 26 mm |
| Súly | 0,28 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Ötrétegű alu.betétes |
| Hosszúság | 5 fm |
| Falvastagság | 0,4 mm |
| Anyaga | Alubetét |


