Herz GP 1/2″ Egyenes Radiárorszelep (1552321)
CIKKSZÁM: HERZ-1552321
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Herz GP 1/2″ Egyenes Radiárorszelep (1552321)
HERZ szelep: egyenes út a megbízható fűtéshez!
Fedezze fel a HERZ GP 1/2′ EGYENES RAD. SZELEP 5523 előnyeit, amely az otthoni komfort és biztonság záloga! Kovácsolt réz anyagának köszönhetően kiemelkedő tartósságot és hosszú élettartamot biztosít, miközben 1/2″-es csatlakozásával könnyedén illeszkedik a radiátor bekötéséhez. A kézi működtetés lehetőséget ad arra, hogy Ön irányítsa otthona melegét, miközben a precíz egyenes iránytörés és a kiváló vízáramlás garantálja a hatékony fűtést és vizellátást. Mindössze 0,29 kg súlyával egyszerűen szerelhető, és a HERZ minőséget képviseli minden egyes alkatrészében. Válassza ezt a szelepet, ha fontos Önnek a megbízhatóság, a minőség és a problémamentes működés – mert a HERZ termékei nemcsak fűtenek, hanem biztonságot és kényelmet is teremtenek otthonában!
Fedezze fel a HERZ GP 1/2′ EGYENES RAD. SZELEP 5523 előnyeit, amely az otthoni komfort és biztonság záloga! Kovácsolt réz anyagának köszönhetően kiemelkedő tartósságot és hosszú élettartamot biztosít, miközben 1/2″-es csatlakozásával könnyedén illeszkedik a radiátor bekötéséhez. A kézi működtetés lehetőséget ad arra, hogy Ön irányítsa otthona melegét, miközben a precíz egyenes iránytörés és a kiváló vízáramlás garantálja a hatékony fűtést és vizellátást. Mindössze 0,29 kg súlyával egyszerűen szerelhető, és a HERZ minőséget képviseli minden egyes alkatrészében. Válassza ezt a szelepet, ha fontos Önnek a megbízhatóság, a minőség és a problémamentes működés – mert a HERZ termékei nemcsak fűtenek, hanem biztonságot és kényelmet is teremtenek otthonában!
réz szelep test.
belső menet
• Fűtőtest csatlakozó csavarzat kónuszos fémtömítéssel.
Univerzális modell, menetes- és szorítógyűrűs csőcsatlakozásra
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,296 kg |
|---|---|
| Gyártó | Herz |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,29 kg |
| Kivitel | Fűtés, vizellátás |
| Méret | 1/2" |
| Iránytörés | Egyenes |
| Anyaga | Kovácsolt réz |
| Hova | Radiátor bekötés |
| Működése | Kézi |


