Herz TS 1/2″ Egyenes Termosztatikus radiátor szelep (1772391)
CIKKSZÁM: HERZ-1772391
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Herz TS 1/2″ Egyenes Termosztatikus radiátor szelep (1772391)
A HERZ TS 1/2” egyenes termosztatikus radiátor szelep nem csupán egy egyszerű szerelvény, hanem az otthon melegének, komfortjának és energiahatékonyságának záloga. Krómozott fémből készült, ami biztosítja a tartósságot és az elegáns megjelenést, így nemcsak praktikus, de esztétikus kiegészítője is fűtési rendszerednek. A 1/2”-os csatlakozás könnyű beszerelést tesz lehetővé, a termosztatikus működés pedig automatikusan gondoskodik a radiátor pontos hőmérséklet-szabályozásáról, így mindig a kívánt klímát teremti meg otthonodban. A HERZ név a megbízhatóságot és minőséget jelenti, termékük pedig hosszú távon gondoskodik a zavartalan működésről. Mindössze 0,26 kg súlyával könnyed, mégis masszív – igazi társ a fűtés modernizációjában. Válaszd a HERZ TS 1/2” egyenes termosztatikus radiátor szelepet, és élvezd a gondtalan meleget, amikor csak szükséged van rá!
Fűtőtest csatlakozo csavarzat konuszos femtomitessel.
Specialis modell, menetes- es szoritogyűrűs
csőcsatlakozasra.
Ajánlott minden olyan hagyományos acéllemez radiátorhoz, amelynek fűtési teljesítményét termosztatikus vezérléssel szeretnék megoldani.
Így külön helyiségenként könnyedén beszabályozhatók az egyes radiátorok.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,262 kg |
|---|---|
| Gyártó | Herz |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,26 kg |
| Méret | 1/2" |
| Anyaga | Krómozott fém |
| Működése | Termosztatikus |
| Kivitel | Egyenes termosztatikus radiátor szelep |
| Felhasználási terület | Radiátor bekötés |


