Honeywell /Siemens Forgató motor VBI61 Csapokhoz (GLB341.9E)
CIKKSZÁM: HN-GLB341.9E
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Honeywell /Siemens Forgató motor VBI61 Csapokhoz (GLB341.9E)
Gyártó:Siemens
5-55 C°
Méret:80x112x143 mm
230 V 3 pont nyitás-zárás
Forgató motor
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Siemens |
| Csatlakozás | Dn32-Dn50 |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Elektromos védettség | IP54 |
| Beállítási tartomány | 5-55 °C |
| Súly | 0,302 kg |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 1,9 W |
| Méret | 80x112x143 mm |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |

