Ibo Conibo1 kondenzviz szivattyú ((IBO-CONIBO1)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ibo Conibo1 kondenzviz szivattyú ((IBO-CONIBO1)
Az IBO CONIBO1 kondenzvíz szivattyúval Ön nem csak egy egyszerű gépet kap, hanem a megbízhatóság és hatékonyság új szintjét is otthonában vagy munkahelyén! A 230 V-os elektromos csatlakozás, 80 W-os teljesítményfelvétel és az IP44-es védettség biztosítja, hogy a szivattyú a legkülönbözőbb körülmények között is megbízhatóan működjön. A 4,5 méteres emelőmagasság és a 5,5 L/perc teljesítmény révén könnyedén megbirkózik a kondenzvíz elvezetésével, akár 50 °C-os hőmérsékletig. Kompakt, 4 kg-os súlyával és strapabíró műanyag-fém anyagával hosszú távon szolgálja Önt. Az IBO márka garancia arra, hogy Ön egy innovatív, tartós és biztonságos megoldást választ. Fedezze fel, hogyan teszi könnyebbé és gondtalanabbá életét az IBO CONIBO1 kondenzvíz szivattyú, ahol minden csepp gondoskodás számít!
A Conibo1 kondenzvíz szivattyú megbízhatóan használható kondenzátumok átemelésére, szivattyúzására.
Kondenzációs kazánok, klímák, hőszivattyúk kondenzátumainak hatékony szivattyúzására.
Automatikus működés.
Falra felszerelhető
Biztonsági jelkiment vezeték (lámpát, szirénát stb. tud kapcsolni)
Emelő magassága 4,5 m
Tartozék tömlő hossza 6m
Szállítási teljesítmény 5,5 l/perc
Max hőmérséklet: 50 °C
Kondenzátum megengedett PH értéke 2,5-10
A csomag tartalmazza a Conibo1 kondenzvíz szivattyút, tartalmazza a csatornába való bekötéshez az átlátszó tömlőt 6 méter hosszban, 1 darab bilincset a cső csatlakoztatására, az elektromos bekötéshez a kábelt villásdugóval és a biztonsági jelvezetékekt.
Műszaki adatok
| Tömeg | 4 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Elektromos védettség | IP44 |
| Súly | 4 kg |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 80 W |
| Kivitel | Kondenzviz szivattyú |
| Max. hőmérséklet | 50 °C |
| Anyaga | Műanyag,fém |
| Teljesítmény | 5,5 L/perc |
| Emelő magasság | 4,5 m |




