Ibo OHI Keringető szivattyú 32-80/180 HMV (OHI3280180)
CIKKSZÁM: IBO-OHI3280180
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ibo OHI Keringető szivattyú 32-80/180 HMV (OHI3280180)
IBO OHI 32-80/180 – A körforgás mestere, ahol minden fokozat fűtőerőt ad!
Az IBO OHI 32-80/180 keringető szivattyúval megnyitod a kényelmes és hatékony fűtés korszakát otthonodban! Az öntvény anyagból készült, rendkívül tartós szivattyú a 180 mm-es beépítési hosszával és 2” csatlakozásával gyors és egyszerű telepítést biztosít, miközben 230 V-os elektromos csatlakozása révén megbízható működést nyújt. Három fokozata lehetővé teszi, hogy teljesítményét mindig az aktuális igényedhez igazítsd, legyen szó melegvíz keringetéséről, központi fűtésről, napkollektoros rendszerről vagy akár klímatechnológiáról. Az IP44-es védettség gondoskodik arról, hogy a szivattyú hosszú távon is biztonságban üzemeljen, akár 65°C-ig terjedő hőmérsékleten vagy 10 bar üzemi nyomáson is. 2 kg-os súlyával és 32-80-as méretével ez a HMV keringető szivattyú egyszerre könnyen kezelhető és kimagasló teljesítményre képes. Válaszd az IBO megbízhatóságát, és engedd, hogy az otthonod energiahatékonyan, inspiráló melegséggel töltődjön fel minden nap!
Az IBO OHI 32-80/180 keringető szivattyúval megnyitod a kényelmes és hatékony fűtés korszakát otthonodban! Az öntvény anyagból készült, rendkívül tartós szivattyú a 180 mm-es beépítési hosszával és 2” csatlakozásával gyors és egyszerű telepítést biztosít, miközben 230 V-os elektromos csatlakozása révén megbízható működést nyújt. Három fokozata lehetővé teszi, hogy teljesítményét mindig az aktuális igényedhez igazítsd, legyen szó melegvíz keringetéséről, központi fűtésről, napkollektoros rendszerről vagy akár klímatechnológiáról. Az IP44-es védettség gondoskodik arról, hogy a szivattyú hosszú távon is biztonságban üzemeljen, akár 65°C-ig terjedő hőmérsékleten vagy 10 bar üzemi nyomáson is. 2 kg-os súlyával és 32-80-as méretével ez a HMV keringető szivattyú egyszerre könnyen kezelhető és kimagasló teljesítményre képes. Válaszd az IBO megbízhatóságát, és engedd, hogy az otthonod energiahatékonyan, inspiráló melegséggel töltődjön fel minden nap!
Az IBO OHI 32-80/180mm keringető szivattyú melegvíz, központi fűtési rendszerben, napkollektoros, klíma- és hűtési rendszerben lévő víz keringetésére szolgál.
A szivattyú háromfokozatú kapcsolóval van felszerelve a motor forgórészének mechanikus forgatásához, amely biztosítja az optimális elektromos energia felhasználást.
Szivattyúnyak átmérője / csavar átmérője (2 x 11)
- villamos energia és üzemanyag megtakarítás a kazánban
- kompakt méretek
- könnyű használat és telepítés
- hosszú problémamentes működés
- az anyagok és alkatrészek ellenállnak az agresszív vízkörnyezetnek, és nem igényelnek további karbantartási költségeket
- a kialakítás lehetővé teszi a vezérlőegység leválasztását a szivattyútól meghibásodás vagy karbantartás esetén
- csendes működés még nagyobb fordulatszámon is a használt csapágyanyagnak köszönhetően
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | 2" |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Súly | 2 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 150-220-270 W |
| Kivitel | HMV keringető szivattyú |
| Méret | 32-80 |
| Max. hőmérséklet | 65 °C |
| Anyaga | Öntvény |
| Felhasználási terület | Melegviz,Központi fűtés,napkollektor,klima, |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Fokozat | 3 |
| Elektromos védettség | IP44 |


