Ibo OLA 60/60 Inox csőkút szivattyú (OLA60INOX)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Ibo OLA 60/60 Inox csőkút szivattyú (OLA60INOX)
Fedezze fel az IBO OLA 60/60 INOX csőkút szivattyú kivételes erejét, amely minden csepp vizet magabiztosan hoz felszínre akár 70 méter mélyről is! Az inox anyagból készült, masszív szerkezet tartósságot és megbízhatóságot kínál, így hosszú távon támogatja otthona vagy gazdasága vízellátását. Az 1″-os csatlakozással, 800 W-os teljesítménnyel és 60 liter/perc szállítási kapacitással ez a búvárszivattyú ideális választás fúrt vagy ásott kutakhoz. Az IP44-es elektromos védettség gondoskodik a biztonságról, miközben IBO minősége garancia arra, hogy minden feladatra készen álljon. Engedje, hogy az IBO szivattyú felemelje mindennapjait, és élvezze a zavartalan vízellátás kényelmét és nyugalmát!
98 mm átmérőjű, többlépcsős mélykút szivattyú fúrt és ásott kutakhoz. A szivattyú úszókapcsolóval van ellátva. A szivattyú motorhűtő burkolattal rendelkezik, amelynek köszönhetően a szivattyúnak nem kell védőcsőben működnie, mint a klasszikus szivattyúknak. Az OLA INOX sorozatú szivattyú 15 m hosszú, dugvillával ellátott elektromos kábellel szerelt. A szivattyú motorba beépített hővédelemmel rendelkezik. ALKALMAZÁS: Fúrt kutakból, tavakból származó víz szivattyúzására. Ideális nyaralók, családi házak, gazdaságok vízellátásához és öntözésre a kertekben.
Csőcsatlakozása: 1 „
Max nyomás: 7 bár
Emelő magasság: 70 m
Szállítási teljesítmény: 60 l/perc
Teljesítmény: (230V) 800W
Szivattyú átmérője: 98 mm
Kábel: 15 m
Műszaki adatok
| Tömeg | 7 kg |
|---|---|
| Gyártó | Ibo |
| Csatlakozás | 1" |
| Elektromos csatlakozás | 230 V |
| Súly | 7 kg |
| Max. üzemi nyomás | 7 bar |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 800 W |
| Kivitel | Búvárszivattyú |
| Anyaga | Inox |
| Felhasználási terület | Mélykút,fúrt és ásott kút |
| Teljesítmény | 60 L/perc |
| Max. szállítómagasság | 70 m |
| Elektromos védettség | IP44 |

