Icma Rézcső csatlakozó 15-1/2″ km roppantós (81571RDGE05)
CIKKSZÁM: IC-81571RDGE05
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Icma Rézcső csatlakozó 15-1/2″ km roppantós (81571RDGE05)
Fedezze fel az ICMA 15-1/2″ KM rézcső csatlakozó roppantós erejét, amely a legkiválóbb minőségű rézből készült, hogy hosszú távon megbízható és stabil csatlakozást biztosítson! Az 1/2″-os csatlakozó és a 15 mm-es átmérő tökéletesen illeszkedik a modern rendszerekhez, miközben a maximális 110 °C hőmérséklet és 10 bar üzemi nyomás garantálja a kompromisszumok nélküli teljesítményt. Az ICMA precizitása és innovatív roppantós kivitele a gyors, egyszerű és biztos szerelés záloga, így időt és energiát spórolhat meg minden munkánál. A mindössze 0,1 kg súlyú, kompakt kialakítású rézcső csatlakozó tökéletes választás mindazoknak, akik a tartósságot, a minőséget és a megbízhatóságot keresik, akár otthoni, akár ipari felhasználásra. Válassza az ICMÁ-t: az apró részletekben rejlik a nagy különbség, hogy Ön nyugodtan bízhasson minden csatlakozásban!
Vágógyűrűs csatlakozó idom rézcsőhöz, mely alkalmas fűtési, vízellátási és szolár rendszerekhez egyaránt. Nagy előnye hogy házilag is könnyen szerelhető és nincs szükség speciális szerszámok, eszközök (présgép, kaliber…) és egyéb segédanyagok (forrasztó ón, folyasztószer…) használatára.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Icma |
| Átmérő | 15 mm |
| Csatlakozás | Km 1/2" |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 15-1/2" |
| Max. hőmérséklet | 110 °C |
| Anyaga | Réz |
| Kivitel | Rézcső csatlakozó roppantós |


