Wavin K1 Szigetelt többrétegű cső 20×2,25 kék 50fm/tek (FFCSZ20K)
CIKKSZÁM: K1-FFCSZ20K
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Wavin K1 Szigetelt többrétegű cső 20×2,25 kék 50fm/tek (FFCSZ20K)
A WAVIN K1 D20X2.25 szigetelt többrétegű cső kék színben, 50 fm-es tekercsben tökéletes választás mindazok számára, akik a tartósságot és a kiváló minőséget keresik fűtési és vízellátási rendszereikhez. Pexc.Ox.Diff mentes anyaga révén ellenáll a korróziónak, és hosszú éveken át biztosítja a hibátlan működést. Az átmérője 20 mm, szigetelésének vastagsága 6 mm, amely hozzájárul az energiahatékonyság növeléséhez, miközben a maximális üzemi nyomás eléri a 6 bart is. A cső súlya mindössze 0,25 kg, így könnyen kezelhető és telepíthető, a kék szín pedig esztétikai előnye mellett könnyű azonosíthatóságot biztosít. Válaszd a WAVIN K1-et, hogy otthonod vagy vállalkozásod víz- és fűtésrendszere biztonságosan és megbízhatóan működjön, bármilyen kihívás elé is állít az élet!
Ötrétegű cső előszigeteléssel
Használati ivóvízrendszerhez és fűtési rendszerekhez alkalmazható
Egy belső térhálósított polietilénrétegből, egy középső tompahegesztett alumíniumrétegből, valamint egy külső PE-HD rétegből áll
Tapadásközvetítő réteg található a három csőréteg között
Oxigéndiffúzió-, valamint belső lerakódásmentes
Szűk helyek esetén is ideális megoldás
Gyors szerelést biztosít
Rendkívül korrózióálló
Kiváló minőség
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,25 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wavin |
| Átmérő | 20 mm |
| Közeg | Víz |
| Súly | 0,25 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6 bar |
| Kivitel | Fűtés, vizellátás |
| Hosszúság | 50 fm |
| Szín | Kék |
| Anyaga | Pexc.Ox.Diff mentes |
| Szigetelés vastagsága | 6 mm |


