Press 15-1/2″ Km-tok idom (2261045002)
CIKKSZÁM: KT-2261045002
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Press 15-1/2″ Km-tok idom (2261045002)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- vörösréz
- préscsatlakozás
- EPDM tömítőelem, fekete
- modelszám: 2427
- jelölés: zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő, inert gázok
- Hűtés rendszerek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0526 kg |
|---|---|
| Gyártó | Kan-Therm |
| Átmérő | 15 mm |
| Súly | 0,0521 |
| Kivitel | Fűtés, hűtés |
| Méret | Km1/2" |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Tömítőelem színe | Fekete |

