Press Steel M kontur szénacél 18 iv 90° bb (620156.9)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Press Steel M kontur szénacél 18 iv 90° bb (620156.9)
A „m kontur” szénacél 18-as ív 90° bb, új cikk: dt-sza-zp0302, a DUNATERM szénacél idomok kategóriájából az a választás, amely megbízhatóságával és tartósságával új szintre emeli a fűtő- és hűtőrendszerek építését. Az ötvözetlen acél alapanyagból készült idom 18 mm-es átmérőjével, pontos kivitelével és 0-100 °C közötti maximális hőmérséklet-tűrésével bármely rendszerben megállja a helyét, miközben 16 bar üzemi nyomásig garantálja a biztonságot. A PCC GMBH gyártó neve garancia a minőségre, a szénacél kivitel pedig kiemelkedő szilárdságot és hosszú élettartamot biztosít. Legyen szó új építkezésről vagy korszerűsítésről, ez az idom segít, hogy a rendszered gördülékenyen, veszteségmentesen működjön. Válaszd a biztonságot, válaszd a tartósságot – válaszd a „m kontur” szénacél 18-as ívet, amely a jövőbe ível!
Szénacél press idom szénacél csövek szereléséhez alkalmas. Felhasználható fűtési rendszerek kiépítéséhez.
Az idom EPDM tömítő gyűrűvel van ellátva ami biztosítja a megfelelő tömítést. Galvanikus úton felvitt cinkréteg biztosítja a korrózió elleni védelmet.
Belső felület védelemmel nincs ellátva, így ivóvíz, használati víz szereléséhez nem alkalmas.
M kontúrú préspofával szerelhető
Belső felület védelem nélkül, ivóvízhez nem alkalmas
EPDM tömítő gyűrű
A SteelPress termékek komplett megoldást nyújtanak az épületgépészeti kötések minden típusára.
A szénacél présidomok leegyszerűsítik a szerelést, beépítésükkel nem csak gazdaságos, de igen biztonságos csőkötés érhető el.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,062 kg |
|---|---|
| Gyártó | PCC GMBH |
| Átmérő | 18 mm |
| Súly | 0,0625 |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Szénacél iv 90 ° bb |
| Méret | 18 mm |
| Max. hőmérséklet | 0-100 °C |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |

