Press Steel M kontur szénacél 22 Tok nélküli félkerülő (6240883)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Press Steel M kontur szénacél 22 Tok nélküli félkerülő (6240883)
Az „m kontur” szénacél 22-es tok nélküli félkerülő a DUNATERM szénacél idomok kategória kiemelkedő tagja, amely ötvözetlen acélból készült, így garantálja a hosszú élettartamot és a maximális megbízhatóságot fűtő- és hűtőrendszerekben egyaránt. A 0,302 kg súlyú, 22 mm átmérőjű idom nemcsak masszív kivitelével, hanem 16 bar maximális üzemi nyomással és 0-100 °C hőmérséklet-tartományával is kiemelkedik a piacon. A PCC GMBH által gyártott szénacél félkerülő tok nélküli kialakítása egyszerű és gyors szerelést tesz lehetővé, minimalizálva a karbantartási igényt, miközben a rendszer hatékonyságát és biztonságát növeli. Válassza az „m kontur” idomot, ha kompromisszumok nélküli minőséget, tartósságot és megbízhatóságot keres fűtési vagy hűtési projektjeihez – mert az energiahatékonyság és a precizitás most egy kézben összpontosul!
-A szénacél rendszer egy egyszerű és szerelőbarát préskötéses csőrendszer.
– Megbízható és tartós kötéseket eredményez zárt rendszerű fűtő- és hűtő rendszerekben lakó- és középületekben.
– Csőfektetés és hőtágulás:
– A csövek hossza a hőmérséklet-változás hatására akár jelentősen is megváltozhat. Ezért a csővezeték rendszerek telepítésekor három szabályt kell figyelembe venni annak érdekében, hogy üzemeltetésük során ne keletkezzenek meghibásodások.
– Legyen elegendő hely a meghosszabodott csővezeték számára.
– Alkalmazzunk hőtágulási kompenzátorokat.
A szénacél rendszerhez bármilyen gyártmányú M profillal rendelkező préspofa használható.
– A sorjamentes vágáshoz csak görgőscsővágót szabad használni.
–
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | PCC GMBH |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,302 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Kivitel | Szénacél tok nélküli félkerülő |
| Méret | 22 mm |
| Max. hőmérséklet | 0-100 °C |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |

