Mofém Mosogató kifolyócső HP200 (273-0012-06)
CIKKSZÁM: MOF273-0012-06
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Mofém Mosogató kifolyócső HP200 (273-0012-06)
Mode, Junior Evo, Pro, Trend, Junior, Mambo-5 fali mosogatóhoz
- Csatlakozási méret: G3/4”
- Perlátor méret: M24x1
- Hossza: 20 cm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,12 kg |
|---|---|
| Gyártó | Mofém |
| Súly | 0,12 kg |
| Kivitel | Csaptelephez kifolyócső |
| Hosszúság | 200 mm |
| Szín | Króm |
| Anyaga | Sárgaréz |
| Család | Alkatrész |
| Méret | 200 mm |


