Viega Megapress 3/4″ BB 90° ív (694524)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 3/4″ BB 90° ív (694524)
Hajolj rá a minőségre – a VIEGA MEGAPRESS 3/4″ BB 90° ív minden kanyarban tart!
Fedezze fel a VIEGA MEGAPRESS 3/4″ BB 90° ív előnyeit, amely ötvözetlen acélból készült, így garantáltan strapabíró és hosszú élettartamú megoldást kínál fűtési és hűtési rendszerekhez! A precíz kivitelezésű BB könyök akár 10 bar maximális üzemi nyomásig is megbízhatóan teljesít, és mindössze 0,23 kg-os tömegével könnyedén beépíthető a legszűkebb helyekre is. A Viega név már önmagában is a minőség és innováció garanciája, így biztos lehet benne, hogy választása nemcsak egyszerű, hanem időtálló és biztonságos is lesz. A MEGAPRESS család tagjaként ez a 90°-os ív olyan összekötést biztosít, amely minden kanyarban állja a kihívásokat – válassza a biztos megoldást, és élvezze a gondtalan üzemeltetés előnyeit otthonában vagy vállalkozásában!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- a következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4216
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,23 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 3/4" |
| Súly | 0,23 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | BB könyök |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |


