Viega Megapress 1″ zárókupak (694920)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 1″ zárókupak (694920)
Zárd le a lehetőségek útját – a VIEGA MEGAPRESS 1″ zárókupakkal a megbízhatóság garantált!
A VIEGA MEGAPRESS 1″ zárókupak az ötvözetlen acél erejével és a német precizitású Viega gyártói minőséggel a fűtési és hűtési rendszerek tökéletes lezárását teszi lehetővé. Akár új rendszert építesz, akár meglévőt újítasz fel, ez a zárókupak 10 bar maximális üzemi nyomásig minden kihívásnak megfelel. A könnyű, mindössze 0,186 kg-os súlyának köszönhetően egyszerűen kezelhető, miközben a 1″-os csatlakozás kompatibilitást biztosít a legkülönfélébb csőrendszerekkel. A megbízhatóság és a hosszú élettartam találkozik ebben a kiegészítőben – így biztos lehetsz abban, hogy a rendszered ott zár, ahol kell. Válaszd a VIEGA MEGAPRESS zárókupakot, és tapasztald meg a gondtalan működés élményét minden nap!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4256
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,186 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 1" |
| Súly | 0,186 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Kivitel | Zárókupak |


