Viega Megapress 1″-1/2″-1″ T-idom (695033)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 1″-1/2″-1″ T-idom (695033)
Viega Megapress T-idom: ahol az acél találkozik a tökéletességgel!
A VIEGA MEGAPRESS 1″-1/2″-1″ T-idom új mércét állít fel a fűtési és hűtési rendszerek világában, hiszen az ötvözetlen acélból készült kivitel nem csak erőt, hanem megbízhatóságot és hosszú élettartamot is garantál. Ez a szűkített T idom tökéletes választás minden olyan szakember számára, aki kompromisszumok nélkül, gyorsan és biztonságosan szeretné szerelni a csőhálózatot. A Viega név mögött évtizedek tapasztalata és innovációja áll, ami biztosítja, hogy minden egyes idom megfelel a legszigorúbb minőségi elvárásoknak is. A maximum 10 bar üzemi nyomás, a precíz csatlakozás (1″-1/2″-1″), valamint a mindössze 0,413 kg-os tömeg igazán univerzálissá teszi ezt a terméket. Legyen szó új rendszer kialakításáról vagy meglévő hálózat korszerűsítéséről, a Viega Megapress T-idom inspiráló választás: bízza magát a prémium minőségre, és tapasztalja meg az egyszerűségben rejlő erőt!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4218
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,413 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 1"-1/2"-1" |
| Súly | 0,413 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szűkített T idom |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |


