Viega Megapress 1/2″ KM átmeneti idom (695279)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 1/2″ KM átmeneti idom (695279)
Viega Megapress – Az acélos megoldás, ami összeköt!
A VIEGA MEGAPRESS KM ÁTMENETI IDOM 1/2″ minden olyan rendszer szíve lehet, ahol a megbízhatóság és a tartósság alapkövetelmény. Kiváló minőségű, ötvözetlen acélból készült, így hosszú távon is megőrzi erejét és ellenálló képességét, még intenzív fűtési vagy hűtési rendszerekben is. A 10 bar maximális üzemi nyomás biztosítja, hogy a legnagyobb kihívásoknak is megfelel, miközben a mindössze 0,107 kg-os tömeg könnyű szerelhetőséget garantál. A Viega név garancia a kompromisszummentes minőségre, így Ön nyugodtan bízhat benne, hogy rendszerének minden eleme tökéletesen működik együtt. Válassza a Viega Megapress KM csatlakozót, és tapasztalja meg a professzionális megoldások előnyeit minden nap!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás, R-menet
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű, sokszögletű elem
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4211
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,107 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | Km 1/2" |
| Súly | 0,107 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Méret | 1/2" |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |


