Viega Megapress 5/4″-1/2″-5/4″ T-idom (747794)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 5/4″-1/2″-5/4″ T-idom (747794)
Viega Megapress T-idom: ahol a nyomás a lehetőségek új útját nyitja meg!
A VIEGA MEGAPRESS 5/4″-1/2″-5/4″ szűkített T-idom az innováció és a megbízhatóság tökéletes ötvözete, amely új szintre emeli a fűtési és hűtési rendszerek hatékonyságát. Az ötvözetlen acélból készült kivitel nemcsak tartósságot, hanem hosszú élettartamot is garantál, így Ön nyugodtan bízhat abban, hogy rendszerét a legjobb minőségű alkatrészekkel szereli fel. A Viega név már önmagában is a szakértelem és a kiválóság szinonimája, a szűkített T-idom pedig tovább viszi ezt a hagyományt: akár 10 bar maximális üzemi nyomás mellett is megbízható teljesítményt nyújt. A speciális csatlakozási kialakításnak köszönhetően a szerelés gyors és egyszerű, miközben a felhasználási terület széleskörű – legyen szó lakossági vagy ipari megoldásokról. Válassza a VIEGA MEGAPRESS T-idomot, ha Önnek a biztonság, a hatékonyság és a jövőbe mutató technológia számít!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4218
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,64 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 5/4"-1/2"-5/4" |
| Súly | 0,64 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szűkített T idom |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |


