Viega 50×4 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc ötrétegű cső 5fm (588052)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 50×4 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc ötrétegű cső 5fm (588052)
Viega Pexfit – ahol az erő és a rugalmasság egy csőben találkozik!
A !! VIEGA 50X4 PEXFIT PRO FOSTA CSŐ 5FM SZÁLBAN új szintre emeli az otthoni és ipari vízvezeték-rendszerek megbízhatóságát. Ötrétegű, alumínium betétes szerkezete révén kivételes tartósságot és hajlíthatóságot biztosít, így minden elvárásnak megfelel, legyen szó akár bonyolultabb kialakítású rendszerekről is. A 50×4 mm-es átmérő és a 5 folyóméteres hossz ideálissá teszi nagyobb projektekhez, miközben a mindössze 0,1 kg-os súly könnyű szerelhetőséget garantál. A Viega minőségi garanciája mögött álló cső maximális üzemi nyomása 10 bar, ezáltal biztonságos, hosszú távon is megbízható megoldást nyújt. Válaszd a Viega Pexfit megoldásait, ahol a fejlett technológia és a kompromisszummentes minőség találkozik – hogy a vízvezeték-rendszered mindig tökéletesen működjön!
modelszám: 4703
jellemzők:
- ötrétegű cső, szálban
- alaktartó
- oxigénálló
- fehér színű
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtési rendszerek
- Csapadékvíz
- Sűrített levegős rendszerek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 50×4 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ötrétegű alu.betétes |
| Hosszúság | 5 fm |
| Anyaga | PE-Xc |


