Viega 32-1″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (588137)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 32-1″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (588137)
VIEGA PEXFIT PRO: A megbízhatóság, ami összeköt!
A VIEGA 32-1′ KM PEXFIT PRO PRÉS CSATL. egy olyan prémium csatlakozó, amely nemcsak az anyagában – strapabíró vörösöntvény – hanem a megbízhatóságban és sokoldalúságban is kimagasló. Átmérője 32×3,2 mm, amely tökéletesen illeszkedik a leggyakoribb rendszerekhez, legyen szó fűtésről, ivóvízről, csapadékvizes rendszerekről vagy akár sűrített levegő szállításáról. Az akár 10 bar maximális üzemi nyomásával biztosítja, hogy bármilyen kihívás elé állítod, stabilan teljesít. A Viega név garancia a minőségre, a KM csatlakozó kialakítás pedig gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé. Könnyű, mindössze 0,19 kg-os súlya ellenére masszív és időtálló választás, amely hosszú éveken át szolgálja otthonodat vagy vállalkozásodat. Válaszd a szakértelmet és légy biztos abban, hogy minden csepp a helyén marad!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 2711
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, R-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,19 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 32×3,2 mm |
| Csatlakozás | 32-1" |
| Súly | 0,19 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


