Viega 32×28 Pexfit Pro bedugó idom (588434)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 32×28 Pexfit Pro bedugó idom (588434)
Csatlakozz a jövőhöz: VIEGA 32X28 PEXFIT PRO – ahol minden csepp számít!
A VIEGA 32X28 PEXFIT PRO bedugó idom vörösöntvény anyagával és precíz kivitelével új szintre emeli a víz- és légtechnikai rendszerek megbízhatóságát. Ez a 32×3,2 mm átmérőjű idom minden részletében a tartósságot és a biztonságot szolgálja, akár fűtésről, ivóvízről, csapadékvizes vagy sűrített levegős rendszerekről van szó. A 32-28 mm csatlakozás egyszerű és gyors szerelést biztosít, így időt és energiát takaríthat meg, miközben a maximális 10 bar üzemi nyomás garanciát nyújt a stabilitásra. A mindössze 0,14 kg súlyú idom könnyedén kezelhető, mégis masszív, hosszú távú megoldást kínál minden kihívásra. A Viega név a minőséget és innovációt jelenti, így Ön biztos lehet benne, hogy rendszerének minden eleme tökéletes harmóniában működik majd. Válassza a PEXFIT PRO bedugó idomot, ha a jövő biztonságát és korszerűségének előnyét szeretné élvezni otthonában vagy vállalkozásában!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 2713
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, bedugóvég
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- IvóvízFűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,14 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 32×3,2 mm |
| Csatlakozás | 32-28 mm |
| Súly | 0,14 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bedugó idom |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


