Viega 20-3/4″ Pexfit Pro BM könyök (607821)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-3/4″ Pexfit Pro BM könyök (607821)
VIEGA PEXFIT PRO BM könyök – a megbízhatóság új szögben érkezik!
A VIEGA 20-3/4′ PEXFIT PRO BM könyök nem csupán egy idom a rendszerben, hanem a biztonság és tartósság megtestesítője minden fűtés-, ivóvíz-, csapadékvíz- és sűrített levegő-vezetékben. Vörösöntvény anyagának köszönhetően kiemelkedő a korrózióállósága, így hosszú távon megbízhat benne, hogy nem okoz csalódást. A 20×2,3 mm átmérő és a 20-3/4″ csatlakozás révén szinte minden modern rendszerhez illeszthető, miközben a 10 bar maximális üzemi nyomás biztosítja a robusztus teljesítményt akár intenzív igénybevétel mellett is. Mindössze 0,11 kg súlyával könnyen kezelhető, mégis masszív tartást ad, hogy Ön nyugodtan aludjon. A Viega márka neve garancia a kiváló minőségre, innovációra és egyszerű szerelhetőségre – válassza ezt a könyököt, ha szeretné, hogy rendszere hosszú éveken át hibátlanul működjön!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4714.1
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,11 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20×2,3 mm |
| Csatlakozás | 20-3/4" |
| Súly | 0,11 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm könyök |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


