Viega 16-1/2″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (607852)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-1/2″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (607852)
VIEGA 16-1/2′ KM PEXFIT PRO PRÉS CSATL.: A kapcsolódás mestere minden cseppnél!
A VIEGA 16-1/2′ KM PEXFIT PRO PRÉS CSATL. egy olyan megoldás, amely nem ismer kompromisszumot, ha a biztonságos és megbízható csatlakozásról van szó. A vörösöntvény anyag garantálja a hosszú élettartamot és ellenállást, miközben a 16×2 mm-es átmérő és a 16-1/2” csatlakozás révén egyszerűen beépíthető szinte bármilyen fűtési, ivóvíz, csapadékvíz vagy akár sűrített levegős rendszerbe. A Viega név mindig is egyet jelentett az innovációval és minőséggel, ezért ez a prés csatlakozó is kiemelkedő teljesítményt nyújt, akár 10 bar maximális üzemi nyomáson is. A mindössze 0,0481 kg súlyának köszönhetően könnyedén kezelhető, a Km csatlakozó kivitel pedig univerzális megoldást kínál. Legyen szó új rendszerek kiépítéséről vagy meglévők felújításáról, a VIEGA PEXFIT család tagjaként ez a prés csatlakozó mindig megbízható társ a tökéletes csatlakozásokhoz!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4711
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0481 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Csatlakozás | 16-1/2" |
| Súly | 0,0481 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


