Viega 16-3/4″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (607869)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-3/4″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (607869)
Viega Pexfit – Csatlakozz a megbízhatósághoz, ahol minden csepp számít!
A VIEGA 16-3/4″ KM PEXFIT PRO PRÉS CSATL. a prémium minőségű vörösöntvény anyagának és intelligens kivitelének köszönhetően tökéletes választás minden olyan rendszerhez, ahol a biztonság, a tartósság és a sokoldalúság kiemelten fontos. Ez a csatlakozó 16×2 mm átmérővel és 16-3/4″-os kapcsolattal egyszerű, gyors és biztos szerelhetőséget kínál, legyen szó fűtésről, ivóvíz hálózatról, csapadékvíz elvezetésről vagy akár sűrített levegő alkalmazásáról. A Viega név garancia arra, hogy minden egyes termék megfelel a legszigorúbb minőségi előírásoknak. A 10 bar maximális üzemi nyomásával ez a prés csatlakozó nem csak erős, de megbízható is, ráadásul mindössze 0,065 kg súlyával rendkívül könnyen kezelhető. Válaszd a VIEGA PEXFIT kategória csúcsát, és építs olyan rendszert, amelyben hosszú éveken át nyugodt lehetsz!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4711
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,065 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Csatlakozás | 16-3/4" |
| Súly | 0,065 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


