Viega 20-1/2″ Pexfit Pro BM átmeneti idom (607975)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-1/2″ Pexfit Pro BM átmeneti idom (607975)
VIEGA 20-1/2′ BM PEXFIT PRO PRÉS CSATL.: A tökéletes kapcsolat titka a részletekben rejlik!
A VIEGA 20-1/2′ BM PEXFIT PRO PRÉS CSATL. a vörösöntvény erejét és a német precizitást ötvözi, hogy Ön mindig biztos lehessen a víz- és fűtésrendszerei megbízhatóságában. 20×2,3 mm-es átmérőjével, Bm csatlakozójával és 10 bar maximális üzemi nyomásával ideális választás ivóvíz-, csapadékvíz- és sűrített levegő rendszerekhez egyaránt. Egyszerű és gyors szerelhetőség jellemzi, így időt takaríthat meg, miközben a Viega minőség hosszú távú biztonságot garantál. A mindössze 0,0575 kg-os súlyának és a tartós anyaghasználatnak köszönhetően a rendszer minden eleme tökéletesen illeszkedik, hogy Ön nyugodtan élvezhesse otthona kényelmét. Válassza a VIEGA PEXFIT-et, és építsen egy biztos jövőt, ahol minden csepp számít!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4712
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0575 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20×2,3 mm |
| Csatlakozás | 20-1/2" |
| Súly | 0,0575 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


