Viega 25×22 Pexfit Pro bedugó idom (608132)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25×22 Pexfit Pro bedugó idom (608132)
VIEGA PEXFIT PRO – Bedugni egyszerű, csatlakozni öröm!
A VIEGA 25×22 PEXFIT PRO bedugó idom a vörösöntvény erejével, kiváló minőségben segíti minden szerelési projektedet. Átmérője 25×2,8 mm, csatlakozása pedig 25-22 mm, így tökéletesen illeszkedik fűtési, ivóvíz, csapadékvíz vagy sűrített levegő rendszerekhez. A Viega név garancia arra, hogy a legmegbízhatóbb technológiát kapod, ráadásul a termék 10 bar maximális üzemi nyomásig terhelhető, így a kihívást jelentő rendszerekben is megállja a helyét. Mindössze 0,07 kg súlyával könnyen kezelhető, a bedugó idomos kivitel pedig gyors és precíz szerelést tesz lehetővé. Válaszd a VIEGA PEXFIT PRO bedugó idomot, és élvezd a kompromisszumok nélküli megbízhatóságot, amellyel a szerelés többé nem akadály, hanem élmény lesz! Bízz a német precizitásban, és alakítsd ki otthonod vagy létesítményed víz- és fűtésrendszerét a legmagasabb színvonalon!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4713
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, bedugóvég
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- IvóvízFűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,07 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25×2,8 mm |
| Csatlakozás | 25-22 mm |
| Súly | 0,07 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bedugó idom |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


