Viega 16-1/2″ Pexfit Pro falikorong (608248)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-1/2″ Pexfit Pro falikorong (608248)
VIEGA 16-1/2′ PEXFIT PRO Falikorong – A biztos alap, amire minden csatlakozás épül!
A VIEGA 16-1/2′ PEXFIT PRO Falikorong tökéletes választás mindazok számára, akik a minőséget, megbízhatóságot és tartósságot keresik szerelési munkáik során. Vörösöntvény anyagának köszönhetően kiváló korrózióállóságot és hosszú élettartamot biztosít, míg 16×2 mm átmérője és 16-1/2”-os csatlakozása univerzális felhasználhatóságot tesz lehetővé. Legyen szó fűtési rendszerről, ivóvíz vezetékről vagy akár sűrített levegős alkalmazásról, ez a falikorong minden igényt kielégít akár 10 bar üzemi nyomás mellett is. A mindössze 0,12 kg súly és a kompakt kivitel könnyed telepítést tesz lehetővé, a Viega márkanév pedig garancia arra, hogy Ön a legjobbat választotta. Alapozza meg rendszereit a VIEGA PEXFIT család professzionális tagjával, és élvezze a gondtalan üzemeltetést nap mint nap!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4725.5
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- IvóvízFűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,12 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Csatlakozás | 16-1/2" |
| Súly | 0,12 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Falikorong |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


