Viega 16-3/4″ Pexfit Pro csatlakozó csavarzat eurokónusz (608354)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-3/4″ Pexfit Pro csatlakozó csavarzat eurokónusz (608354)
Viega Pexfit Pro – ahol a precizitás és tartósság kéz a kézben jár!
A VIEGA 16-3/4′ PEXFIT PRO CSAVARZAT EUROKONUSZOS félhollander egyenes kivitelével és vörösöntvény anyagával a minőség új szintjét hozza el otthonába vagy ipari környezetébe. Ez a 16×2 mm-es átmérővel rendelkező csatlakozó ideális megoldás fűtési, ivóvíz-, csapadékvíz- és sűrített levegő rendszerekhez. Megbízhatóságát a 10 bar maximális üzemi nyomás és a Viega név garantálja, amely a szakmában már régóta fogalom a kiemelkedő teljesítmény, hosszú élettartam és stabilitás terén. A könnyű, mindössze 0,07 kg súlyú csavarzat egyszerű szerelést és rugalmasságot biztosít, miközben a legmagasabb biztonsági elvárásoknak is megfelel. Válassza a VIEGA PEXFIT PRO rendszert, és építse meg jövőjét megbízható alapokra – mert minden csepp számít!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4735
Az alábbi rendszerekhez: pexfit Pro Fosta cső, Pexfit Pro Plus cső, Viega bedugós csatlakozó
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, G-menet, eurokónusz
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,07 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Csatlakozás | 16-3/4" |
| Súly | 0,07 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Félhollander egyenes |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


