Viega 25×25 Pexfit Pro sarokidom (608644)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25×25 Pexfit Pro sarokidom (608644)
VIEGA 25X25 PEXFIT PRO SAROKIDOM – A sarok, ahol a megbízhatóság hajlik!
Fedezze fel a VIEGA 25X25 PEXFIT PRO SAROKIDOM előnyeit, amely a kiváló minőségű vörösöntvény anyagnak és precíz kivitelnek köszönhetően minden fűtési, ivóvíz- és csapadékviz-rendszerben, sőt, akár sűrített levegős alkalmazásokban is tökéletesen helytáll! A 25×2,8 mm-es átmérő, a 25-25-ös csatlakozás és az akár 10 bar maximális üzemi nyomás lehetővé teszi, hogy otthona vagy ipari létesítménye mindig biztonságban és hatékonyan működjön. A mindössze 0,035 kg súlyú BB könyök egyszerűen szerelhető, és a Viega márkától megszokott tartósságot és megbízhatóságot hozza el Önnek. Válassza a VIEGA PEXFIT rendszert, és legyen biztos abban, hogy minden sarok a helyén van – mert a minőség nem hajlik, csak a sarokidom!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4716
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,035 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25×2,8 mm |
| Csatlakozás | 25-25 |
| Súly | 0,035 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | BB könyök |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


