Viega 25×25 Pexfit Pro toldó idom (608699)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25×25 Pexfit Pro toldó idom (608699)
Viega Pexfit Pro Toldó idom – ahol a csatlakozás erősebb, mint valaha!
A VIEGA 25X25 PEXFIT PRO toldó idom a tökéletes megoldás, ha megbízható csatlakozásra van szükség a fűtési, ivóvíz, csapadékvíz vagy akár sűrített levegő rendszerekben. Vörösöntvény anyagának köszönhetően rendkívül strapabíró, és a 10 bar maximális üzemi nyomásnak is könnyedén ellenáll. Az átgondolt kialakítás – 25×2,8 mm-es átmérővel és 25-25-ös csatlakozással – gyors, egyszerű és biztonságos szerelést tesz lehetővé. A mindössze 0,0195 kg súlyú idommal nemcsak időt, hanem energiát is megtakaríthat, miközben biztos lehet abban, hogy hosszú távon is megbízható marad a rendszer. A Viega név garancia arra, hogy Ön kiváló minőséget választ, amely nem hagyja cserben, legyen szó akár otthoni, akár ipari alkalmazásról. Fedezze fel Ön is a Viega Pexfit Pro rendszer előnyeit, és építse be a jövő biztonságát már ma!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4715
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0195 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25×2,8 mm |
| Csatlakozás | 25-25 |
| Súly | 0,0195 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Toldó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


