Viega 20×16 Pexfit Pro szűkítő idom (608729)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20×16 Pexfit Pro szűkítő idom (608729)
Viega 20×16 Pexfit Pro Szűkítő Idom – A kapcsolatok mestere minden csőhöz!
A VIEGA 20X16 PEXFIT PRO SZŰKÍTŐ IDOM új szintre emeli az összekötések világát, egyesítve a precizitást, tartósságot és megbízhatóságot. Az erős PPSU anyagból készült idom könnyedén ellenáll a maximum 10 bar üzemi nyomásnak, miközben rendkívül kis tömege, mindössze 0,015 kg, megkönnyíti a szerelést és a mindennapi használatot. A 20-16 mm-es csatlakozásnak köszönhetően ideális választás fűtési, ivóvíz, csapadékvíz és sűrített levegős rendszerekhez egyaránt, így sokoldalú megoldást kínál minden olyan helyzetben, ahol szűkítésre van szükség. A Viega név garancia a minőségre és hosszú élettartamra, a szűkített toldó kivitel pedig biztosítja az optimális átfolyást és szivárgásmentességet. Válassza a VIEGA 20X16 PEXFIT PRO SZŰKÍTŐ IDOMOT, hogy a rendszerei mindig összhangban működjenek – mert a részletekben rejlik a tökéletesség!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4715
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,015 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20-16 |
| Csatlakozás | 20-16 mm |
| Súly | 0,015 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szűkített toldó |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


