Viega 32×20 Pexfit Pro szűkítő idom (608750)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 32×20 Pexfit Pro szűkítő idom (608750)
Szűkítsd a problémákat, bővítsd a lehetőségeket a Viega 32×20 Pexfit Pro szűkítő idommal!
A VIEGA 32X20 PEXFIT PRO SZŰKÍTŐ IDOM V.Ö. tökéletes társ minden olyan rendszerben, ahol a megbízhatóság, a hosszú élettartam és a sokoldalúság kiemelt fontosságú. Vörösöntvény anyagának köszönhetően kiváló korrózióállósággal rendelkezik, így bátran alkalmazható fűtési, ivóvíz-, csapadékviz- és sűrített levegő rendszerekben egyaránt. A 32-20 mm-es átmérő és csatlakozás precíz illeszkedést biztosít, míg a max. 10 bar üzemi nyomás garantálja a biztonságot a legnagyobb terhelés mellett is. Mindössze 0,123 kg-os súlyával könnyedén kezelhető, ezzel megkönnyítve a szerelést. A Viega név és a szűkített toldó kivitel pedig a megbízhatóság és innováció záloga. Válaszd a VIEGA PEXFIT kategóriát, ha kompromisszummentes minőségre vágysz – mert a részletekben rejlik a különbség!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 2715
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,123 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 32-20 |
| Csatlakozás | 32-20 |
| Súly | 0,123 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szűkített toldó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


