Viega 32×25 Pexfit Pro szűkítő idom (608767)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 32×25 Pexfit Pro szűkítő idom (608767)
Szűkítsd a lehetőségeket, tágítsd a megoldásokat – VIEGA 32×25 PEXFIT PRO szűkítő idommal!
A VIEGA 32×25 PEXFIT PRO szűkítő idom Vörösöntvény anyagból készült, amely garantálja a hosszú élettartamot és a megbízhatóságot minden felhasználási területen, legyen szó fűtésről, ivóvízről, csapadékvizes rendszerről vagy akár sűrített levegőről. Ez a precízen megmunkált, 0,13 kg súlyú idom a 32-25 mm átmérőjű csatlakozásával tökéletesen illeszkedik a rendszerek közé, és akár 10 bar maximális üzemi nyomást is gond nélkül elvisel. A Viega neve garancia a minőségre és az innovációra, így bátran választhatod ezt a szűkített toldót, ha szeretnéd a legjobbat kihozni szerelési projektjeidből. Legyél te is az, aki a részletekre odafigyel, és válassz olyan megoldást, amely minden kihívásnak megfelel! Emeld a VIEGA PEXFIT rendszerek színvonalát ezzel a nélkülözhetetlen szűkítő idommal, amely nem csupán összeköt, de biztonságot és tartósságot is garantál.
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 2715
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,5 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 32-25 mm |
| Csatlakozás | 32-25 |
| Súly | 0,13 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szűkített toldó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


