Viega 25x25x25 Pexfit Pro T-idom (608811)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25x25x25 Pexfit Pro T-idom (608811)
Háromszor több lehetőség egyetlen idomban – VIEGA PEXFIT PRO T idom, ahol a megbízhatóság találkozik a sokoldalúsággal!
A VIEGA 25X25X25 PEXFIT PRO T idom tökéletes választás mindazoknak, akik a minőséget, a tartósságot és a sokoldalúságot keresik egyetlen termékben. Kiváló minőségű PPSU anyagból készült, amely nemcsak a hosszú élettartamot, hanem a maximális biztonságot is garantálja. Az egyedi 25x25x25 mm-es átmérőnek és csatlakozásnak köszönhetően egyszerűen és gyorsan beépíthető különböző rendszerekbe, legyen szó fűtésről, ivóvízről, csapadékvízről vagy akár sűrített levegőről. A 10 bar maximális üzemi nyomás révén megbízható teljesítményt nyújt még a legnagyobb kihívásokkal szemben is, miközben a mindössze 0,023 kg-os súlya megkönnyíti a szerelést és a kezelést. A Viega név garancia arra, hogy Ön minőségi, innovatív és hosszú távon is megbízható megoldást választ. Válassza a VIEGA PEXFIT PRO T idomot, hogy rendszerei mindig biztonságosak és hatékonyak legyenek!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0295 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25x25x25 |
| Csatlakozás | 25x25x25 |
| Súly | 0,023 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


