Vörösrézcső szigetelt lágy tisztitott 6×1 mm (680111306)
CIKKSZÁM: VR-680111306
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Vörösrézcső szigetelt lágy tisztított 6×1 mm (680111306)
Hűvös megoldások, a Wieland 6X1 szigetelt lágy rézcsővel minden klíma álom valóra válik!
Fedezze fel a Wieland 6X1 V.RÉZCSŐ SZIGETELT LÁGY TISZTÍTOTT 25 fm/tekercset, amely új szintre emeli a klíma- és hűtéstechnikai rendszerek hatékonyságát!
Ez a 6 mm átmérőjű, 1 mm falvastagságú lágy rézcső kiváló minőségű rézből készült, így tökéletesen ellenáll a korróziónak, hosszú távon biztosítva a megbízhatóságot.
A 9 mm vastag szigetelés gondoskodik a maximális hőszigetelésről, csökkentve az energia-veszteséget, miközben a 25 fm-es tekercs praktikus hosszúságot kínál a gyors és egyszerű szereléshez.
A mindössze 0,1 kg súlyú cső könnyen kezelhető, hajlítható, így bármilyen projektben megállja a helyét.
Válassza a Wieland minőséget, hogy rendszere ne csak működjön, hanem kiemelkedően teljesítsen – hiszen a tökéletes klíma alapja a megbízható rézcső!
Vegytiszta vörösrézcső átmérője 6 mm, falvastagság 1 mm..
Szigetelés vastagsága 9 mm (UV álló kivitel)
B tűzvédelme osztályú önoltó szigeteléssel. -80 °C -tól +110 °C-ig alkalmazható.
MSZ EN 12735 szerinti rézcső (klímacső): klímaberendezések, hűtők szereléséhez, speciálisan tisztított belső felülettel.
Hűtőközeg szállítására a lágy vegytiszta vörösréz csöveket használják.
Kizárólag tekercsenként vásárolható.
Egy darab tekercs 25 méter szigetelt rézcsövet tartalmaz.
- cső átmérő 6 mm
- szigetelés vastagság 9 mm
- tekercs hossza 25 m
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wieland |
| Átmérő | 6 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Kivitel | Szigetelt lágy rézcső |
| Hosszúság | 25 fm |
| Falvastagság | 1 mm |
| Anyaga | Réz |
| Felhasználási terület | Klima.hűtéstechnika |
| Szigetelés vastagsága | 9 mm |

