Wilo Yonos Maxo 40/0,5-8 Pn6/10 (2120646)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Wilo Yonos Maxo 40/0,5-8 Pn6/10 (2120646)
A WILO YONOS MAXO 40/0,5-8 PN6/10 keringető szivattyúval otthona vagy ipari létesítménye új szintre emeli a megbízhatóságot és a teljesítményt! Öntöttvas anyagának köszönhetően tartós és ellenálló, így hosszú éveken át számíthat rá a legnehezebb körülmények között is. 220 mm beépítési hosszúsága és DN40 csatlakozása rugalmas telepítést tesz lehetővé, míg az IPX4D elektromos védettség biztosítja a biztonságos működést még nedves környezetben is. A 120 W-os energiafogyasztás mellett a 230/50 V/Hz elektromos csatlakozás révén könnyedén integrálható a meglévő rendszerekbe. Akár 40 °C maximális hőmérsékletet és 6/10 bar üzemi nyomást is kibír, így kiváló választás szinte bármilyen alkalmazási területen. Válassza a WILO-t, és élje át a hatékony, problémamentes keringetés élményét minden nap!
A Wilo-Yonos MAXO nagyhatásfokú szivattyú kompakt állandó fordulatszámú szivattyúként tökéletesen alkalmas a HVAC-alkalmazásokkal rendelkező kereskedelmi épületekhez. Az alapbeállításoknak és -funkcióknak, a három üzemmódnak és a zöld gombnak köszönhetően a szivattyú nagyon egyszerűen telepíthető és kezelhető. A Wilo-Connect modullal a szivattyú további intelligens funkciókkal bővíthető.
Hidraulikai adatok : Maximális üzemi nyomás PN 10 barSzállítómagasság H max 12,6 mTérfogatáram Q max 24,8 m3/hLegkisebb szívómagasság 50 °C-nál 5 mLegkisebb szívómagasság 95 °C-nál 12 mLegkisebb szívómagasság 110 °C-nál 18 mMin. közeghőmérséklet Tmin -20 °CMax. közeghőmérséklet Tmax 110 °CMin. környezeti hőmérséklet Tmin -20 °CMax. környezeti hőmérséklet Tmax 40 °C
Motoradatok Energiahatékonysági index (EEI) 0,20Hálózati csatlakozás 1~230 V ±10%, 50/60 HzNévleges áram 0,17 ANévleges áram 2,4 ANévleges teljesítmény P2 450 WMin. fordulatszám nmin 950 1/minMax. fordulatszám nmax 4600 1/minTeljesítményfelvétel (min) P1 min 15 WTeljesítményfelvétel P1 max 550 WZavarkibocsátás EN 61800-3;2004+A1;2012 / lakókörnyezet (C1)Zavartűrés EN 61800-3;2004+A1;2012 / ipari környezet (C2)Kábelcsavarzat 2 x M20x1.5Szigetelési osztály FVédelmi osztály IPX4D
Szerkezeti anyagok : Szivattyúház SzürkeöntvényJárókerék PPS-GF40Tengely NemesacélAnyagraktár Grafit
Telepítési méretek Nyomóoldali csőcsatlakozás DN 40Szívóoldali csőcsatlakozás DN 40Beépítési hossz L0 250 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 9,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wilo |
| Csatlakozás | Dn40 |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 9,2 kg |
| Max. üzemi nyomás | 6/10 bar |
| Elektromos teljesítmény felvétel | 120 W |
| Kivitel | Keringető szivattyú |
| Max. hőmérséklet | 40 °C |
| Anyaga | Öntöttvas |
| Beépítési hosszúság | 220 mm |
| Elektromos védettség | IPX4D |


