Wilo Yonos Pico standard 1.0 25/1-6 fűtési keringető szivattyú (4248084)
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Wilo Yonos Pico standard 1.0 25/1-6 fűtési keringető szivattyú (4248084)
Fedezze fel a WILO YONOS PICO 1.0 25/1-6 fűtési keringető szivattyút, amely a modern technológia és a kiváló minőségű anyagok találkozásából született! A nemesacélból készült, mindössze 2 kg súlyú szivattyú nemcsak könnyen telepíthető a 180 mm-es beépítési hosszúságával, hanem hosszú élettartamot és megbízható működést is garantál. A 6/4″-os csatlakozás és az IP42-es elektromos védettség révén biztonságos és univerzális megoldást kínál minden fűtési rendszerhez. A 230/50 V/Hz elektromos csatlakozással egyszerűen integrálható bármely háztartásba, így Önnek csak a tökéletes komfortot kell élveznie. Válassza a WILO minőségét, és tegyen egy lépést a fenntartható, energiatakarékos fűtés felé – hiszen egy megbízható szivattyúval minden nap egy kicsivel könnyebb és kényelmesebb lehet!
A különleges villanymotornak valamint a nagyon pontos (0,1 m vo.) beállíthatóságnak köszönhetően a WILO optimalizált energiafelhasználású fűtési szivattyú. Meg fog lepődni mekkora csökkenést tapasztal a villanyszámlájában a téli hónapokban!
A készüléken található kijelzőn megjelenik: az aktuális teljesítményfelvétel wattban, illetve beállításkor a beállítani szándékozott emelőmagasság, valamint a kézzel kezdeményezett újraindítás vagy a légtelenítő funkció is kijelzésre kerül.
A készülék háromféle üzemmódban használható:
– állandó nyomáskülönbségű
– állítható nyomáskülönbségű
Fordulatszám tartomány: 800 – 4700 1/min köztfűtési szivattyú fűtésre és hűtésre egyaránt alkalmazható elekrtonikusan szabályozot A-energiaosztályú motorral szerelt fűtési keringető szivattyú. A szivattyúban beépített nyomáskülönbség szabályozás található, valamint motorvédelem, mely gondoskodik a nagy hatásfokkal üzemelő ECM motor védelémről.
Műszaki adatok
| Tömeg | 2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Wilo |
| Csatlakozás | 6/4" |
| Elektromos csatlakozás | 230/50 V/Hz |
| Súly | 2 kg |
| Kivitel | Fűtési keringető szivattyú |
| Anyaga | Nemesacél |
| Beépítési hosszúság | 180 mm |
| Elektromos védettség | IP42 |


