Hőtükör 50 fm/tekercs 1,2mx50 fm 60M2 (330010375)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Hőtükör 50 fm/tekercs 1,2mx50 fm 60M2 (330010375)
Tükrözd vissza a hőt, spórolj a rezsin – Hőtükörrel minden fok számít!
A HŐTÜKÖR 50FM/TEK 1,2MX50M (60M2) a Masterplast prémium minőségű hőálló szigetelése, amely forradalmasítja a fűtés hatékonyságát otthonában. Ez az alu színű, mindössze 0,15 kg súlyú termék ideális megoldás padló-, falfűtéshez vagy radiátor mögé, hiszen visszaveri a hőt oda, ahol arra igazán szükség van. Egyetlen 50 fm-es tekercs 60 négyzetméter védelmét biztosítja, maximális, 70 °C-os hőállósággal. Használatával jelentősen csökkenthetőek a fűtésszámlák, miközben komfortosabbá és energiahatékonyabbá válik az otthon. A rezsi csökkentése még sosem volt ilyen egyszerű és elérhető – válaszd a Hőtükröt, és ne engedd, hogy a meleg kárba vesszen! Adj esélyt az innovációnak, és lépj egy szinttel feljebb a takarékosság útján!
A hőtükör fólia alkalmazása több szempontból is jó megoldás. Egyrészt hatékony, hiszen egyenletesen tartja a hőmérsékletet a szobában, másrészt gazdaságos.Többféle fűtési rendszerhez is használható, akár a napjainkban egyre népszerűbb padlófűtéshez vagy egyéb fűtési rendszerekhez is. Ebben a bejegyzésben górcső alá vettük, milyen lehetőségek adódnak a hőtükrök és párazáró fóliák technológiájában.Télen és nyáron egyaránt. Ehhez a tetőtéri hőszigetelés mellett jól jön egy erős tetőfólia is. A párazáró hőtükrös fólia pedig védi a hőszigetelő anyagot a belső térben. A hőtükör csökkenti a hőveszteséget és komfort érzést is nyújt. A hőtükör fólia tehát a hőszigetelő rendszer fontos részét képezi.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,15 kg |
|---|---|
| Gyártó | Masterplast |
| Súly | 0,15 kg |
| Kivitel | Hőálló szigetelés |
| Max. hőmérséklet | 70 °C |
| Szín | Alu |
| Felhasználási terület | Padló,falfűtés,radiátor |
| Csomagolás | 50 fm/tekercs |

