Dunaterm PEXC 26×3/6 mm ötrétegű szigetelt cső piros 50 fm (DT-50-ISO4-R26-RO)
CIKKSZÁM: DT-50-ISO4-R26-RO
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 5 190 Ft
- PostaPont: 5 190 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Dunaterm PEXC 26×3/6 mm ötrétegű szigetelt cső piros 50 fm (DT-50-ISO4-R26-RO)
Dunaterm: A megbízhatóság piros fonala az otthonodban!
A 50-iso4-r26-ro-167 Dunaterm PEXc 26×3/6mm szigetelt cső piros (50m/tekercs) nem csupán egy cső, hanem a modern otthoni kényelem és biztonság záloga. Ez a szigetelt, többrétegű cső PE-Xc anyagból készült, melynek 6 mm vastag szigetelése kiemelkedő hő- és hangszigetelést biztosít, így tökéletes választás ivóvíz, fűtés vagy padlófűtés rendszerekhez. Az akár 10 bar üzemi nyomásnak is ellenálló szerkezetével, 50 méteres hosszával és mindössze 0,35 kg súlyával egyszerűen kezelhető, gyorsan telepíthető, és garantálja a tartós, problémamentes működést. A piros színe már messziről is a minőséget és biztonságot sugallja, a Dunaterm márkanév pedig biztosíték arra, hogy a családod mindig a legjobbat kapja. Válaszd a Dunaterm megoldását, ha hosszú távon is megbízható, energiatakarékos rendszert szeretnél otthonodba!
A 50-iso4-r26-ro-167 Dunaterm PEXc 26×3/6mm szigetelt cső piros (50m/tekercs) nem csupán egy cső, hanem a modern otthoni kényelem és biztonság záloga. Ez a szigetelt, többrétegű cső PE-Xc anyagból készült, melynek 6 mm vastag szigetelése kiemelkedő hő- és hangszigetelést biztosít, így tökéletes választás ivóvíz, fűtés vagy padlófűtés rendszerekhez. Az akár 10 bar üzemi nyomásnak is ellenálló szerkezetével, 50 méteres hosszával és mindössze 0,35 kg súlyával egyszerűen kezelhető, gyorsan telepíthető, és garantálja a tartós, problémamentes működést. A piros színe már messziről is a minőséget és biztonságot sugallja, a Dunaterm márkanév pedig biztosíték arra, hogy a családod mindig a legjobbat kapja. Válaszd a Dunaterm megoldását, ha hosszú távon is megbízható, energiatakarékos rendszert szeretnél otthonodba!
előszigetelt alumínium betétes cső
- ötrétegű: belső réteg
- ragasztó réteg
- alumíniumcső
- ragasztó réteg
- külső réteg
magas hő- és nyomásálló
formatartó
csekély hosszanti hőtágulás
oxigén diffúzió mentes: gátolja az oxidációt a fűtőkörben
maximális üzemi nyomás: 10 bar
maximális üzemi hőmérséklet: 70°C
külső átmérő: 26 mm
csőfal vastagsága: 3 mm
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,35 kg |
|---|---|
| Gyártó | Dunaterm Brand |
| Átmérő | 26×3 mm |
| Súly | 0,35 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szigetelt többrétegű cső |
| Hosszúság | 50 fm |
| Szín | Piros |
| Anyaga | PE-Xc |
| Szigetelés vastagsága | 6 mm |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtés,padlófűtés |

