Plastik 25 mm 90° könyök BB süthető PPR (840010604)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 25 mm 90° könyök BB süthető PPR (840010604)
Hajolj rá a tökéletes kapcsolatra – a Pestan süthető könyök minden szögből megoldás!
A 10021021 PLASTIK 25MM 90 FOKOS IV BB SÜTHETŐ PPR WSKO02590XX tökéletes választás mindazoknak, akik kompromisszumok nélkül keresik a megbízhatóságot és a hosszú távú biztonságot víz- és fűtésrendszereikhez. A kiváló minőségű polipropilénből készült, 25 mm átmérőjű, 90 fokos süthető könyök nemcsak a hideg és meleg víz, hanem a fűtési rendszerek igényeinek is teljes mértékben megfelel. A Pestan által gyártott idom maximális hőmérséklet-állósága 90 °C, így bátran alkalmazható még a legintenzívebb körülmények között is. Mindössze 0,02 kg súlyával telepítése könnyű és gyors, miközben biztosítja a szoros, tartós csatlakozást. Válaszd ezt a megbízható süthető könyököt, hogy rendszereid mindig gördülékenyen működjenek – minden szögből tökéletes megoldás a magabiztos otthonért!
PP-R idomai innovatív technológiával, kimagasló minőségű alapanyagból készülnek. Kiváló választás hideg és meleg víz, fűtési gerincvezetékek kialakítására.
A PPR idom polipropilén anyagból készült cső idom, amelyet a PPR csövekhez terveztek. Jellemzője, hogy nagyon magas hőhatásnak is ellenáll. A kínálatunkban megtalálható PPR cső idomok süthető idomok. A süthetőség azt jelenti a termékeknél, hogy egy speciális eszköz segítségével beszerelésnél a PPR idomokat összesütik a csővel, így oldhatatlan kötés jön létre a két elem között.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,02 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 25 mm |
| Súly | 0,02 kg |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető könyök BB |
| Méret | 25/90° |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


