Plastik 40 mm karmantyu sütehető PPR (840010408)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 40 mm karmantyu sütehető PPR (840010408)
Ahol a megbízhatóság és a hő egyesül: Pestan süthető karmantyúval minden kapcsolódás tökéletes!
Fedezze fel a 10021604 PLASTIK 40MM KARMANTYÚ SÜTHETŐ PPR WSNA040RCTX erejét, amelyet a Pestan szakértelmével és innovatív technológiájával alkottak meg! Ez a 40 mm átmérőjű, polipropilénből készült karmantyú nemcsak hideg- és melegvízhez, hanem fűtési rendszerekhez is kiváló választás. A süthető kivitel lehetővé teszi a gyors, biztonságos és tartós csatlakozást, így nem kell aggódnia a szivárgások vagy gyenge kapcsolatok miatt. A 90 °C maximális hőmérséklet-tűrés igazi rugalmasságot biztosít, miközben a 0,302 kg súly megkönnyíti a szerelést. Válassza Ön is a Pestan süthetős megoldását, ha fontos a minőség, tartósság és a problémamentes működés! Emelje új szintre rendszereit, és tapasztalja meg a biztonságos csatlakozás szabadságát!
Karmantyú (csőtoldó). Alkalmazhatósága: HMV ellátásra (80°C), ivóvízellátásra, klímavezetékek szerelésére, öntözőrendszerek kiépítésére, az élelmiszeriparban használatos csőrendszerek szerelésére és a termálvízekhez szükséges vezetékek kiépítéséhez. Minimális szerelési hőmérséklet +5°C. A menetes kötések tömítése teflon zsinórral, teflonszalaggal, tömítö pasztával történjen. Kenderrel való tömítés csak az 5/4″-nál nagyobb idomoknál alkalmazható. A műanyag részeket tompa, polifúziós hegesztéssel köthetjük egymáshoz.
A PPR idom polipropilén anyagból készült cső idom, amelyet a PPR csövekhez terveztek.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 40 mm |
| Súly | 0,302 kg |
| Méret | 40 mm |
| Max. hőmérséklet | 90 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető karmantyú |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


