Plastik 63×8,6 mm meleg vizcső Pn16 süthető PPR (10020180)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 63×8,6 mm meleg vizcső Pn16 süthető PPR (10020180)
Cső melegvízre PN16, 4 fm-es szálban. Alkalmazhatósága: HMV ellátásra (80°C), ivóvízellátásra, klímavezetékek szerelésére, öntözőrendszerek kiépítésére, az élelmiszeriparban használatos csőrendszerek szerelésére és a termálvízekhez szükséges vezetékek kiépítéséhez. Minimális szerelési hőmérséklet +5°C. A menetes kötések tömítése teflon zsinórral, teflonszalaggal, tömítö pasztával történjen. Kenderrel való tömítés csak az 5/4″-nál nagyobb idomoknál alkalmazható
A PP-R-ből készült csövek az összes olyan anyag szállítására alkalmasak, amelyek a cső anyagát nem támadják meg. Ellenállnak az általánosan használt fertőtlenítőszerek hatásának olyan koncentrációban és olyan hatásidő mellett, amelyet általánosan használnak az ivóvíz-vezetékek fertőtlenítésére (de nem feltételezett, hogy a csöveket tartósan fertőtlenítő szerek szállítására használják). Nem ellenállóak azonban több koncentrált kőolajipari termék hosszantartó hatásával szemben. A szállított közeg pH értéke 2 és 12 között lehet, vagyis a víz lehet mind savas, mind lúgos kémhatású. A csöveket a különböző iparágakban egész sor reaktív folyadék szállítására fel lehet használni, de nem javasolt az oxidáló hatású közegek szállítása. A műanyag csövek nem rozsdásodnak
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,4 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 63 mm |
| Súly | 1,04 kg |
| Max. üzemi nyomás | 16 bar |
| Hosszúság | 4 fm |
| Max. hőmérséklet | 80 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető cső |
| Méret | 63×8,6 mm |
| Falvastagság | 8,6 mm |
| Felhasználási terület | Meleg viz és fűtés |


