Plastik 63-50 mm szükitett karmantyú Kb süthető PPR (840010530)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Plastik 63-50 mm szükitett karmantyú Kb süthető PPR (840010530)
A 10022244 PLASTIK 63-50MM SZŰK. KAR KB SÜTHETŐ PPR WSRE16350RCT a Pestan süthetős termékcsalád tagjaként új szintre emeli a víz- és fűtésrendszerek biztonságát és hatékonyságát. Ez a polipropilénből készült, 63-50 mm átmérőjű, mindössze 0,3 kg súlyú szűkítő karmantyú ideális választás hideg és meleg víz, valamint fűtési rendszerekhez. A maximális 80 °C-os hőmérséklet-tűrő képesség garantálja a hosszú élettartamot és a megbízható teljesítményt még a legnagyobb igénybevétel mellett is. A süthető kivitel nemcsak gyors és egyszerű telepítést tesz lehetővé, hanem szivárgásmentes, tartós kötéseket biztosít, így Ön nyugodt lehet otthona vagy vállalkozása biztonsága felől. Válassza a Pestan innovációját, és élvezze a modern technológia által nyújtott előnyöket minden nap!
A bazaltszálat megfelelő összetételű olvasztott és pepesített bazaltkövekből állítják elő, így nagyon kemény de rrugalmas is lesz. Az üvegszál tulajdonságait bőségesen túlszárnyalja, hiszen szakítószilárdsága akár 20%-al is
Magas nyomáson és hőmérsékleten is élettartama hasonló a térhálósított polieténhez és a polibutilénéhez
MRS anyagbesorolással rendelkezik
PP-R értéket magasan meghaladja
akár 50%-al magasabb nyomásnak is ellenáll magas hőmérsékleten mint a PP-R
Akár 90 C°-os hőmérsékletnek is ellenáll
Képes 20%-al nagyobb térfogatáramra a kisebb falvastagsága miatt mint a PP-R
Nem kell hántolni hegesztés előtt.
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,2 kg |
|---|---|
| Gyártó | Pestan |
| Átmérő | 63-50 |
| Súly | 0,3 kg |
| Max. hőmérséklet | 80 °C |
| Anyaga | Polipropilén |
| Kivitel | Süthető szűkitő karmantyú KB |
| Méret | 63-50 mm |
| Felhasználási terület | Hideg,meleg viz és fűtés |


