Viega Inoxcső 15×1 Zöld No Gas (615994)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Inoxcső 15×1 Zöld No Gas (615994)
Ellenállhatatlan erő, rozsdamentes elegancia – a Viega Inoxcsővel minden csepp számít!
A VIEGA INOXCSŐ 15X1.0 NO GAS (ZÖLD) egyesíti a tökéletes minőséget és a hosszú élettartamot, amelyre egy modern otthon vagy ipari rendszer is büszke lehet. A rozsdamentes acélból készült cső 15 mm-es átmérővel és 1 mm-es falvastagsággal nemcsak időtálló, hanem ellenáll a korróziónak is, így biztosítja az ivóvíz vagy fűtővíz rendszerének biztonságát. A 6 fm hosszúság lehetővé teszi a rugalmas és gazdaságos felhasználást, miközben mindössze 0,35 kg súlyával a szerelés is könnyedén megoldható. A Viega név garancia a minőségre, így Ön biztos lehet abban, hogy választása nemcsak egy cső, hanem a jövőbe fektetett bizalom is. Válassza az Inoxcsövet, és élvezze a tiszta vizet, a megbízható rendszert és a gondtalan mindennapokat!
Sanpress Inox. Precíz megoldások vízellátáshoz. Viega Sanpress Inox Nemesacél présrendszer.Megbízható védelem a korrózióval szemben. Nincs többé túlméretezés. Sokoldalú alkalmazásokhoz. A széles kínálat. Erős formák. Ez a rendszer rugalmassá teszi Önt. A tiszta ivóvíz az egyik legfontosabb életelem.Az ivóvíz a legfontosabb élelmiszerünk. A szerkezeti anyagokkal való érintkezés, üzemszünet alatti felmelegedés vagy a baktériumok szaporodása miatt minősége a vezetékekben megváltozhat.
- a következőkhöz: ivóvízszerelés
- rozsdamentes acél
- lézerrel hegesztett
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,35 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 15 mm |
| Súly | 0,35 kg |
| Hosszúság | 6 fm |
| Falvastagság | 1 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |
| Kivitel | Inoxcső |


