Viega Temponox 22-es 2 tokos iv (809652)
CIKKSZÁM: VGF10-809652
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-es 2 tokos iv (809652)
Viega Temponox: A csend ereje, amely összeköt.
A VIEGA TEMPONOX 22-es 2 TOKOS IV rozsdamentes acél cső minden ipari és fűtési rendszer szíve-lelke lehet, ahol a tartósság, a megbízhatóság és a zajcsökkentés kiemelkedően fontos. Két tokos, zajcsökkentett kivitele lehetővé teszi, hogy a csövek összekapcsolása egyszerű, gyors és problémamentes legyen, miközben minimálisra csökken a működés közbeni zajszint – így teremtve nyugodt és biztonságos környezetet. A 22 mm átmérő és a mindössze 0,084 kg-os súly ideális választássá teszi ipari, fűtési vagy sűrített levegő rendszerekhez, ahol a minőség nem kompromisszum kérdése. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden egyéb felhasználási területen a Viega név garancia a hosszú élettartamra és a kiemelkedő teljesítményre. Válassza ezt a csövet, ha Önnek fontos a csend, a minőség és a jövőbe mutató technológia – hiszen a Viega Temponox-szal egy új szintre emelheti rendszerét!
A VIEGA TEMPONOX 22-es 2 TOKOS IV rozsdamentes acél cső minden ipari és fűtési rendszer szíve-lelke lehet, ahol a tartósság, a megbízhatóság és a zajcsökkentés kiemelkedően fontos. Két tokos, zajcsökkentett kivitele lehetővé teszi, hogy a csövek összekapcsolása egyszerű, gyors és problémamentes legyen, miközben minimálisra csökken a működés közbeni zajszint – így teremtve nyugodt és biztonságos környezetet. A 22 mm átmérő és a mindössze 0,084 kg-os súly ideális választássá teszi ipari, fűtési vagy sűrített levegő rendszerekhez, ahol a minőség nem kompromisszum kérdése. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden egyéb felhasználási területen a Viega név garancia a hosszú élettartamra és a kiemelkedő teljesítményre. Válassza ezt a csövet, ha Önnek fontos a csend, a minőség és a jövőbe mutató technológia – hiszen a Viega Temponox-szal egy új szintre emelheti rendszerét!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,084 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,084 kg |
| Méret | 22 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 2 tokos zajcsökkentett cső |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


