Viega Temponox 22-es 1 tokos iv (808945)
CIKKSZÁM: VGF10-808945
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-es 1 tokos iv (808945)
VIEGA TEMPONOX – ahol az acél szilárdsága a precizitással találkozik!
A VIEGA TEMPONOX 22-es 1 tokos iv rozsdamentes acélból készült, ami kiváló választás mindazok számára, akik tartós és megbízható megoldást keresnek fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekhez. Az átmérője 22 mm, így tökéletesen illeszkedik a legtöbb rendszerhez, miközben kis súlya (mindössze 0,076 kg) megkönnyíti a szerelést és a karbantartást is. Ez a termék nem alkalmas ivóvízhez, de minden más területen kiemelkedő teljesítményt nyújt a Viega minőség jegyében. A precíz kivitel és a hosszú élettartam garancia arra, hogy Ön nyugodtan bízhat a TEMPONOX erejében, legyen szó bármilyen kihívásról. Fedezze fel a Viega innovációját, és válassza a biztonságot, amit a rozsdamentes acél és a német mérnöki tudás ötvözete biztosít!
A VIEGA TEMPONOX 22-es 1 tokos iv rozsdamentes acélból készült, ami kiváló választás mindazok számára, akik tartós és megbízható megoldást keresnek fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekhez. Az átmérője 22 mm, így tökéletesen illeszkedik a legtöbb rendszerhez, miközben kis súlya (mindössze 0,076 kg) megkönnyíti a szerelést és a karbantartást is. Ez a termék nem alkalmas ivóvízhez, de minden más területen kiemelkedő teljesítményt nyújt a Viega minőség jegyében. A precíz kivitel és a hosszú élettartam garancia arra, hogy Ön nyugodtan bízhat a TEMPONOX erejében, legyen szó bármilyen kihívásról. Fedezze fel a Viega innovációját, és válassza a biztonságot, amit a rozsdamentes acél és a német mérnöki tudás ötvözete biztosít!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,076 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,076 kg |
| Méret | 22 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


