Viega Temponox 76-os 1 tokos iv (809805)
CIKKSZÁM: VGF10-809805
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 76-os 1 tokos iv (809805)
VIEGA TEMPONOX – ahol az acél ereje és a precizitás találkozik!
A VIEGA TEMPONOX 76-os 1 TOKOS IV rozsdamentes acél idom a megbízhatóság és tartósság megtestesítője a fűtési, ipari és sűrített levegő rendszerek világában. Az erős, 76 mm átmérőjű kivitel lehetővé teszi, hogy a legnagyobb igénybevételnek is ellenálljon, miközben könnyű, mindössze 1 kg-os súlya egyszerű szerelhetőséget biztosít. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a Viega név garancia arra, hogy minden más felhasználási területen kiemelkedően teljesít, legyen szó nagyüzemi vagy lakossági alkalmazásról. A rozsdamentes acél anyagból készült elem hosszú távon véd a korrózió ellen, így biztonságos és fenntartható megoldást kínál. Válassza a VIEGA TEMPONOX 76-os 1 TOKOS IV-et, és biztosítsa rendszere zavartalan, hatékony működését éveken át!
A VIEGA TEMPONOX 76-os 1 TOKOS IV rozsdamentes acél idom a megbízhatóság és tartósság megtestesítője a fűtési, ipari és sűrített levegő rendszerek világában. Az erős, 76 mm átmérőjű kivitel lehetővé teszi, hogy a legnagyobb igénybevételnek is ellenálljon, miközben könnyű, mindössze 1 kg-os súlya egyszerű szerelhetőséget biztosít. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a Viega név garancia arra, hogy minden más felhasználási területen kiemelkedően teljesít, legyen szó nagyüzemi vagy lakossági alkalmazásról. A rozsdamentes acél anyagból készült elem hosszú távon véd a korrózió ellen, így biztonságos és fenntartható megoldást kínál. Válassza a VIEGA TEMPONOX 76-os 1 TOKOS IV-et, és biztosítsa rendszere zavartalan, hatékony működését éveken át!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,05 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 76 mm |
| Súly | 1 kg |
| Méret | 76 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


