Viega Temponox 35-ös 2t 45° iv (809881)
CIKKSZÁM: VGF10-809881
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 35-ös 2t 45° iv (809881)
VIEGA TEMPONOX 35-ös 2T 45°: Hajlítsd a lehetőségeket, ne a kompromisszumokat!
A VIEGA TEMPONOX 35-ös 2T 45° rozsdamentes acél idom egy olyan megoldás, amely a minőségi fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerek alapkövét képezi. Két tokos, 45°-os kialakítása révén könnyedén illeszthető bármilyen rendszerbe, miközben a 35 mm-es átmérő és a mindössze 0,1177 kg-os súly egyszerre biztosítja a masszív tartást és a könnyű kezelhetőséget. Bár ivóvízhez nem használható, az ipari alkalmazásokban verhetetlen megbízhatóságot és tartósságot kínál. A Viega neve garancia arra, hogy minden egyes darab megfelel a legszigorúbb minőségi elvárásoknak, így Ön nyugodtan bízhat a rendszerében. Válassza a TEMPONOX-ot, ha az időtállóság, a precizitás és a kompromisszummentes teljesítmény a célja!
A VIEGA TEMPONOX 35-ös 2T 45° rozsdamentes acél idom egy olyan megoldás, amely a minőségi fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerek alapkövét képezi. Két tokos, 45°-os kialakítása révén könnyedén illeszthető bármilyen rendszerbe, miközben a 35 mm-es átmérő és a mindössze 0,1177 kg-os súly egyszerre biztosítja a masszív tartást és a könnyű kezelhetőséget. Bár ivóvízhez nem használható, az ipari alkalmazásokban verhetetlen megbízhatóságot és tartósságot kínál. A Viega neve garancia arra, hogy minden egyes darab megfelel a legszigorúbb minőségi elvárásoknak, így Ön nyugodtan bízhat a rendszerében. Válassza a TEMPONOX-ot, ha az időtállóság, a precizitás és a kompromisszummentes teljesítmény a célja!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,117 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 0,1177 kg |
| Méret | 35 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 2 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


