Viega Temponox 54-es 2t 45° iv (809904)
CIKKSZÁM: VGF10-809904
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 54-es 2t 45° iv (809904)
VIEGA TEMPONOX 54-es 2T 45°: Hajlítsa a lehetőségeket rozsdamentesen!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 54-es 2T 45° rozsdamentes acél idom erejét, amely nem csupán egy alkatrész, hanem a megbízhatóság, tartósság és precizitás szinonimája. Ez a 45°-os, 2 tokos idom kiváló választás fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekhez, ahol a hosszú élettartam és a korrózióállóság alapelvárás. A 0,33 kg-os, 54 mm átmérőjű kivitelnek köszönhetően könnyedén beépíthető, miközben a Viega márkanév garancia a minőségre. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen kiemelkedő teljesítményt nyújt. Válassza a TEMPONOX-ot, és építsen olyan rendszert, amely nem ismer kompromisszumot – mert a részletekben rejlik a tökéletesség, és Ön a legjobbat érdemli!
Fedezze fel a VIEGA TEMPONOX 54-es 2T 45° rozsdamentes acél idom erejét, amely nem csupán egy alkatrész, hanem a megbízhatóság, tartósság és precizitás szinonimája. Ez a 45°-os, 2 tokos idom kiváló választás fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekhez, ahol a hosszú élettartam és a korrózióállóság alapelvárás. A 0,33 kg-os, 54 mm átmérőjű kivitelnek köszönhetően könnyedén beépíthető, miközben a Viega márkanév garancia a minőségre. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen kiemelkedő teljesítményt nyújt. Válassza a TEMPONOX-ot, és építsen olyan rendszert, amely nem ismer kompromisszumot – mert a részletekben rejlik a tökéletesség, és Ön a legjobbat érdemli!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,331 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 54 mm |
| Súly | 0,33 kg |
| Méret | 54 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 2 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


